NUOMA

  

ŽEMO RŪKO NUOMA

   Vestuvės yra vienas įsimintiniausių įvykių, mūsų gyvenime. Tai šventė, kuriai ruošiamės labai ilgai ir stengiamės sukurti įspūdingą atmosferą. Šiais laikais vestuvių paslaugų sektorius yra išties  platus, o turint reikiamą biudžetą galima įgyvendinti net ir pačias beprotiškiausias idėjas.

   Žemo rūko nuoma yra prieinama visoje Lietuvoje. Jei matėte šį efektą  tik nuotraukose, manau  nė neįsivaizduojate, kaip nuostabiai jis gali atrodyti gyvai. Bet kuri pora kuri yra pasinaudojusi šia paslauga, jums patvirtins, jog tai vienas iš įsimintiniausių šventės akcentų, naudojamas netik pirmajam šokiui.

   Dumus skleidžia speciali mašina, kurią pastatome norimoje patalpoje. Visai nesvarbu koks jos dydis, nes per kelias akimirkas žemu rūku galima užpildyti net ir pačią didžiausią patalpą. Svarbu žinoti ir tai, jog rūkas visada laikosi palei grindis ir nekyla aukščiau nei 40-50 centimetrų.  Užsakymai ir klausimai:

  arba pateikite užklausą dėl datos skyrelyje  Kontaktai

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

MOMENTINIO FOTOAPARATO NUOMA

    Šiuo metu išnuomojame momentinį fotoaparatą jūsų šventėms:

Fotoaparatas Fujifilm Instax WIDE 210 skirtas momentinei (platesnei) 62 x 99 mm fotografijai Fujifilm instax wide plokštelėmis fotografuoti.

      Momentinio fotoaparato nuoma yra savaitgaliui arba dienai, kasetes galite patys įsigyti arba mes tuo pasirūpinsime. 

Pasiėmus fotoaparatą paliekamas užstatas, kuris grąžinamas gražinus fotoaparatą

     Vienoje kasetėje telpa 10 nuotraukų.

Fotoaparatas išnuomojamas Vilniuje arba Panevėžyje

 Teirautis dėl datos: +370 65 446 278

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rankų darbo palinkėjimų ir svečių knygos


Teirautis dėl galimybės užsakyti.
Tel. nr. +370 65 446 278
google-site-verification=e7y3ov28dQ0LhGuiI8owCOjqpLlPvxyyX2BdSbnYiI8